browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy i Leśniowa.

Posted by on 6 kwietnia 2013

22 września 2012-sobota

Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy i Leśniowa.

 Częstochowa powitała nas długo oczekiwanym deszczem, co nie przeszkodziło w rozważaniu Stacji Drogi Krzyżowej na wałach wokół sanktuarium o godz. 11,00 w Kaplicy Matki Bożej uczestniczyliśmy w koncelebrowanej Mszy Świętej, którą również celebrował ks. proboszcz Tadeusz Górka w intencji wszystkich pielgrzymów i ich rodzin.

Po południu udaliśmy się do Sanktuarium Rodzinnych Błogosławieństw do Leśniowa – gdzie znajduje się uśmiechnięta figura Matki Bożej Leśniowskiej – patronki rodzin.

O historii  i dniu dzisiejszym tego sanktuarium opowiedział nam przewodnik. Zachęcił do nabywania wyrobów cukierniczych wypiekanych na wodzie z cudownego źródełka – które są cegiełką na budowę Centrum Pomocy Rodzinie w Leśniowie.

[nggallery id=32]

Comments are closed.